Hakkımızda

Meryem Merve Batu markası ve markalaşma hikayesi 2011 yılında mütevazı bir yaklaşımla, el emeği ürünlerin tasarımı ve günün modasına uygun uyarlanmaları ile başlamıştır.

Özel tasarım haddini bilen ürünlerin, yeni bir gelinin çeyizi veya dünyaya yeni gözlerini açmış bir bebeğin hastane odası süslemelerinden esinlenerek, ilk ve çok değerli müşterilerimize ulaştırılıyordu. Amaçladığımız samimi dokunuş ilkesi kısa zamanda müşteri kitlemizin genişlemesine ve markalaşma yolunda ilk adımlarımızı atmamıza vesile olmuştur. Zaman içerisinde sosyal medya kullanımının ilk öncülerinden olan Meryem Merve Batu markası, kısa zamanda ölçülü giyim sektörü içinde adından söz ettiren bir marka haline dönüşmüştür. Her sezon kendine özgü özel tasarımlarının, günlük kullanım ve özel günlerdeki seçimler ile bağdaştırılmış versiyonlarını değerli müşterilerine sunmaktadır. Şu an aktif olarak ölçülü giyim sektöründe mağazacılık yaparak ve sosyal medya kanallarında e-ticaret satış faaliyetlerini yöneterek markasının gücünü yükseltmeye çalışmaktayız. Hedefimiz ölçülü giyim sektörünün lider markası olarak, dünya çapında mağazaları olan ve dünyanın her noktasından mutlu müşterilerine ulaşabilen bir değer haline gelmektir.

Meryem Merve Batu markası olarak öykümüzde bahsettiğimiz ilk günkü samimiyetimiz ile bizim için ayrı ayrı çok değerli olan müşterilerimizin memnuniyet eşiklerini yakalayabilmek ve bizden bir parçayı onlarla paylaşarak aynı ortak duyguyu bir anlık bile olsa yaşayabilmek bir numaralı önceliğimizdir. Bu düstur çerçevesinde tasarlamaya, üretmeye ve paylaşmaya devam edeceğiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.